Малюк приходить до дитячого садка...

Відразу перед нами, дорослими, виникає питання: що зробити, щоб наш дитячий садок став для нього улюбленим, наповненим чудесами та перетворюваннями, як зробити його життя в садочку цікавим?
Дошкільний навчальний заклад «Казка»-це маленька країна з маленькими громадянами, тепла і по-домашньому затишна. Зранку наше приміщення наповняється життєрадісними голосами дітей. Одні з них ще привикають до нової домівки, другі почувають себе в ній впевнено, вільно, а треті готуються до вступу до школи.
Історія нашого садочку почалася 26 квітня 1981 року, коли за адресою: с.Дубовичі, вул. Партизанська 1-було збудовано двоповерхову будівлю. Сьогодні - це сучасний заклад, приміщення в якому яскраві, красиві, із різноманітними іграшками та розвивальними іграми. Обладнано спортивний та музичний зали, театралізована кімната та українська світлиця, кабінет медсестри та методичний.
Дошкільний заклад забезпечено всім необхідним, сучасним обладнанням. Матеріально - технічне забезпечення закладу відовідає всім санітарним вимогам , забезпечення закладу м'яким та кухонним інвентарем, посудом-100%.    Ігровий та спортивний майданчики створюють всі умови для повноцінного виховання і розвитку дітей.