Дубовицький   заклад дошкільної освіти (ясла - садок) "Казка"
 и Кролевецької  міської ради Конотопського району Сумської області

Наш садочок РОЗТАШОВАНИЙ ЗА АДРЕСОЮ:

вул.Партизанська, 1

с.Дубовичі, Конотопський район

Сумська область,

ідентифікаційний код: 37345283

вид закладу: загального розвитку

власність: комунальна

площа земельної ділянки: 0,799 га.

введений в експлуатацію: 26. 04. 1981 р.

загальна площа приміщень: 742 кв.м в тому числі корисна 457кв. м

опалення: водяне.

Всіх приміщень 10 в тому числі: групових приміщень 2, музичний зал, фізкультурний зал, методичний кабінет, медичний кабінет, ізолятор, харчоблок, складське приміщення, кімната театралізованої діяльності, світлиця.

В дошкільному закладі функціонує 1 різновікова група загальною чисельністю 15 чоловік

для дітей віком до 3-х років - 6 чоловік, до 6 років - 9 чоловік.

В ДНЗ всі групи просторі, укомплектовані меблями, оформлені різноманітні ігрові зони. Озелененя територій дошкільного закладу є окрасою та місцем пізнання дітьми краси довкілля з травня по жовтень місяць.

В групових кімнатах створені куточки природи, в яких діти отримують знання про природу, вчаться доглядати за квітами, тваринами, рибами, турбуватись про все живе, що нас оточує.

Навчально-виховний процес забезпечує вихователь :  Скоробагата Л.М. (освіта вища педагогічна, педагогічний стаж роботи 16 років), Жарук Л.І (освіта вища педагогічна, педагогічний стаж роботи 37 років).

Згідно штатного розпису дитячий заклад укомплектований обслуговуючим персоналом в кількості 5 чоловік.

В дошкільному закладі працює гурток «Смайлик»  (вихователь Л.М. Скоробагата).

Для гармонійно розвитку життєво компетентної особистості дитини педагоги дошкільного навчального закладу впроваджують в роботу елементи сучасних інноваційних технологій таких, як художня спадщина В.Сухомлинського «Виховуємо з любов’ю»

Основні завдання ЗДО на 2021-2022 н.р

1.Забезпечення цілісного підходу до формування мовно-мовленнєвої компетенції дошкільників,

2. Оптимізація  рухового режиму у закладі дошкільної освіти як важливої складової фізичного розвитку дошкільників.

Завдання на літній оздоровчий період

1.Створення  умов для ефективного  оздоровлення дітей влітку шляхом впровадження сучасних здоровязбережувальних та здоровяформуючих освітніх технологій.