Заклад працює за Базовим компонентом, Програмою розвитку « Я у світі», додатковими програмами: «Цікаві шашки», «Україна моя Батьківщина», «Казкова фізкультура» використовує нетрадиційні методики та інноваційні технології В. Сухомлинського, пошуково-дослідницьку діяльність. Це дає можливість забезпечити особистісно-орієнтований підхід до організації життєдіяльності дітей, їх ранню розвинутість, креативність, самостійність, незалежність, самодостатність.

Керуючись Законом України «Про дошкільну освіту», програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у світі», Базовим компонентом дошкільної освіти, педагогічний колектив визначає пріоритетні завдання на 2019-2020 н.р:

1.Забезпечення цілісного підходу до формування мовно-мовленнєвої компетенції дошкільників, зокрема удосконалюючи різні форми роботи з розвитку діалогічного та монологічного мовлення

2. Проводити роботу по формуванню соціально відповідальної, екологічно-доцільної поведінки, оволодіння дітьми доступними навичками сприяння чистоті природного довкілля.

Завдання на літній оздоровчий період

1.Створення сприятливих умов для формування здорового способу життя, підвищення опірності організму проти захворювань.