Місячник безпеки дорожнього руху

З метою посилення профілактики дорожньо-транспортного травматизму серед дітей у Дубовицькому ЗДО «Казка» з 02.09. по 29.09.2020 р. було проведено місячник  «Увага, діти!».

Протягом місяця вихователі щоденно проводили різні заходи, а саме:

- заняття:«В гостях у світлофора», «Увага всім- діти на дорозі!»  ( 2 мол.гр. Сущенко Н.Б), «Мій друг – Світлофор» ,«Вулиця і транспорт». «Дорожня азбука малятам» (старша гр.Скоробагата Л.М.)

- бесіди «Де і як проходити вулицю»,«Ми мандрівники»,  ( 2 мол.гр. Сущенко Н.Б.), «Підкажи Незнайку ти, як дорогу перейти», «Як ми їхали у потязі»,«Я йду до дитячого садка» - (старша гр.Скоробагата Л.М.)

- розваги: «Школа пішохідних наук», «Дорога не для забав», «Маша і Ведмідь знайомляться з Правилами дорожнього руху»

- розгляд картин серії: «Безпека дорожнього руху», ілюстрацій  в книзі В.Грицько «Безпека дітей», плакатів «Безпека на дорозі»;

- спостереження: за транспортом  з території закладу;

- знайомство: зі світлофором, з дорожньою розміткою "зебра"  з участю інспектора ДАІ;

- дидактичні ігри: «Дві машинки»« Червоний, жовтий, зелений» (2молодша гр.);

«Який це знак?» «Де транспорт, а де – ні», «Відгадай за описом» (  старша група);

Серйозна увага у дошкільному закладі  приділяється роботі з батьками. Так з батьками проводилося  онлайн - консультації про профілактику загибелі дітей на дорозі, про форми роботи батьків з дітьми у побуті з питань прищеплення дітям розуміння бережливого відношення до свого здоров'я.

Переглядів: 123 | Додав: dubovytskiydnz | Рейтинг: 0.0/0