ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. Саме тому щорічно, починаючи з 1991 року, міжнародна спільнота підтримує акцію "16 днів проти насильства" .Згідно  розпорядження голови Кролевецької районної державнох адміністрації  №278-ОД  з  25  листопада по 10 грудня в ДНЗ проводяться заходи із запобігання та протидії домашньому насильству:

1. З батьками проводяться онлайн-консультації: «Насилля-неприпустима річ у стосунках», «Конфлікти в сім`ї та шляхи їх розв`язання».

2.В батьківських виносних куточках розміщено телефони національної Гарячої лінії з попередження домашнього насильства (0800-500-225).

3. Проведено заняття з дітьми «Мій улюблений світ - без насильства»

4. Проведено педагогами цикл тематичних занять з вихованцями «Знай свої права дитино!».

4. Переглядання  відеоролика « Розірви коло насильства», «Розкажи дорослому, якому довіряєш »

5. Проведення теоретично-практичної консультаціюї для працівників «Запобігання та протидія насильству».

6. Для  педагогів  влаштовані інформаційні повідомлення щодо загроз жорстокого поводження з дітьми:   «Скоївши насилля, ми порушуємо права дитини», «Захисти кожну дитину».

Переглядів: 78 | Додав: dubovichidnzkazka | Рейтинг: 0.0/0